Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

kaubojka-slatka

ima jedan svet ,,,gde reci su dela
прегледи: 25014 слава: 50.33 активност: 36
kaubojka-slatka ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 22.01.2019 - 22:18
регистриран: 16.10.2008 - 22:30
име sanja
пол
   женско   
дата на раѓање
29.10.1979    39
 колку си одговарате »
место
Франција, Yvelines, Les Mureaux  
занимање
продажба/услуги
 
занимање akuserka
телефон видлив само за пријатели
јазици Француски***

слики

  • kaubojka-slatka - moi
  • kaubojka-slatka - ja
  • kaubojka-slatka - moi
  • kaubojka-slatka - jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • kaubojka-slatka - jaaaaaaaaa
  • kaubojka-slatka - jaaaaaaaaaaaaaa
  • kaubojka-slatka - jaaaaaaa nov format hahhhaha:0
  • kaubojka-slatka - ja zaljubenja sam mnogo:)
  • kaubojka-slatka - jaaaaaaaaaaa
  • kaubojka-slatka - ja na rock...dno

слики во албуми

kaubojka-slatka pildid albumites ja u razliciti varijante kaubojka-slatka pildid albumites jaaaaaaaaaaaaaa kaubojka-slatka pildid albumites jaaaaaaaaaaaaaaaa kaubojka-slatka pildid albumites jaaaaaaaaaaaaaa kaubojka-slatka pildid albumites moi frendice:):):) »

блог

APEL ZA POMOS!
четврток, 26. март 2009 Час 19:17
DA JA SOCUVAME MATKATA NA DEVOJKA SO TESKO KARCINOGENO ZABOLUVANJE.DEVOJKATA IMA 29 GODINI NE E MAZENA,I POTREBNO I E  LEKUVANJE VO STRANSTVO.
прочитај повеќе »

клубови

Top-RAJA 4 , top.mk 14116

интереси

dobra zabava 3 , prijateli.com.mk 7 , sminkeraj

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline kaubojka-slatka - 17:31
Сликата е во ТОП #3
 
offline kaubojka-slatka - 03:41
Сликата е во ТОП #3
21.01.2019
 
offline kaubojka-slatka - 15:41
Сликата е во ТОП #3
 
offline kaubojka-slatka - 03:31
Сликата е во ТОП #2
20.01.2019
 
offline kaubojka-slatka - 15:01
Сликата е во ТОП #2

пријателиВидео
posveta na Batu:):):)
Сите видеа на корисникот (2) »


која е kaubojka-slatka?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
Таа е никој во моментот. За да е некој, корисничката треба да направи персонален тест.


обратна врска kaubojka-slatka


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.