Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

kalasot

прегледи: 4062 слава: 21.55 активност: 12
kalasot ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 12.12.2018 - 10:24
регистриран 26.03.2009 - 17:53
име Boban
пол
   машко   
дата на раѓање
04. септември  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  

слики

  • kalasot
  • kalasot - ....
  • kalasot - ....
  • kalasot - b
  • kalasot - kalasot
  • kalasot - toa sum jas
  • kalasot - jas so macinjata
  • kalasot - jas i ivica
  • kalasot


клубови

top.mk 14323

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е kalasot?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска kalasot


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.