Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

jasminabela

прегледи: 15113 слава: 87.49 активност: 6
jasminabela ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 10.09.2018 - 15:33
регистриран: 07.09.2008 - 22:30
име jasmina bella
пол
   женско   
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
народна одбрана
 
образование
Професионално образование  
јазици Македонски*** , Есперанто*** , Руски*** , Англиски*** , Јапонски** , Германски**

слики

  • jasminabela
  • jasminabela


блог

ЗАНИМАЦИЈА
вторник, 09. април 2013 Час 22:07
Подгответе се обавезно да имате при рака средство за пишување. Обидете се да не бидете вознемирувани на никој начин од ништо и одиме понатаму... А. Препишете ги следните пет животни по ред,исклучиво ... прочитај повеќе »

миризлива тоалетна хартија :)
вторник, 27. ноември 2012 Час 08:44
Интересно е да ја видите Македонија со очите на странец. Емили Јанг, млада девојка од Америка, во 2010 година ја посетила Македонија и на ... прочитај повеќе »

клубови

LUBOV I INTIMNOST 20 , POEZIJA 18 , top.mk 14173

интереси

дополнителна информација

Оставете ги луѓето да ве ценат заради вашиот карактер, а не заради она што сте им го дале.
Искреноста, чесноста и довербата, вредат многу повеќе од краткотрајното воодушевување што би го добиле.

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
која е jasminabela?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type РАКОВОДИТЕЛ НА ПРОЕКТ (корисен, отворен, реалистичен човек)обратна врска jasminabela


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.