Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

irence33

прегледи: 42607 слава: 137.29 активност: 30
irence33 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.12.2018 - 08:26
регистриран: 26.04.2008 - 00:46
име irena
пол
   женско   
висина 160 см
дата на раѓање
13.10.1975    43
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
спорт/рекреација
 
образование
Средно образование  
јазици Босански*** , Српски*** , Хрватски** , Англиски*
chat клиенти
Yahoo!
сокриен за сите

слики

  • irence33 - :) nice
  • irence33
  • irence33 - iki
  • irence33
  • irence33


клубови

top.mk 14311

интереси

erotika 15 , kozmetika , muzika 288 , spienje 7 , zabava 169

дополнителна информација

sto da kazam za mene?deka sum mnogu iskrena..stabilna i dobra osoba..mrzam lazenje..foliranje i nestabilnost..ili edno obekas a posle drugo zboris..t.e dvolicnost :(((

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline irence33 - 01:51
Сликата е во ТОП #11
Вчера
 
offline irence33 - 13:41
Сликата е во ТОП #11
 
offline irence33 - 01:31
Сликата е во ТОП #11
12.12.2018
 
offline irence33 - 13:31
Сликата е во ТОП #11
 
offline irence33 - 01:21
Сликата е во ТОП #9

пријатели
препораки за неа
.
mnogu bi sakal da te zapoznam
man72 07.05.2010 - 18:49
повеќе »

која е irence33?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска irence33


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.