Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

inte

прегледи: 1467 слава: 54.64 активност: 24
Среќен роденден!
Овој корисник има роденден денес. Испрати подарок »
inte ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.12.2018 - 19:44
регистриран 17.08.2010 - 05:22
име novica
пол
   машко   
висина 180 см
дата на раѓање
14. декември  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
финансии/банки/осигурување
 
занимање obezbeduvanje
образование
Средно образование  
јазици Англиски**

слики

  • inte
  • inte
  • inte
  • inte
  • inte
  • inte
  • inte
  • inte - zima
  • inte
  • inte


блог

tragedija
вторник, 28. декември 2010 Час 22:46
Си била една слепа девојка. Мразела се околу себе освен нејзиното момче. Еден ден ... прочитај повеќе »

клубови

интереси

avanturi 27 , muzika 288 , seks 123 , sport 234 , topmk 4

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline inte - 08:51
Сликата е во ТОП #7
 
offline inte - 03:35
Има роденден денес
Испрати подарок »
Вчера
 
offline inte - 20:31
Сликата е во ТОП #5
 
offline inte - 07:51
Сликата е во ТОП #7
12.12.2018
 
offline inte - 19:41
Сликата е во ТОП #6

пријатели


апликации
Средби
кој е inte?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска inte


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.