Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

ice1234

прегледи: 364 слава: 2.4 активност: 15
ice1234 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 16.10.2017 - 22:20
регистриран 19.09.2012 - 14:14
име
пол
   машко   
дата на раѓање
20.09.1985    32
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Кратово  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • ice1234
  • ice1234
  • ice1234
  • ice1234


клубови

top.mk 13194

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
12.10.2017
 
offline ice1234 - 11:48
Додаде нова слика во својот профил
20.09.2017
 
offline ice1234 - 03:35
Има роденден денес
Испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е ice1234?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска ice1234


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.