Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

gotina

прегледи: 6974 слава: 28.89 активност: 9
gotina ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 10.01.2018 - 16:10
регистриран: 06.06.2008 - 22:39
име Iliana
пол
   женско   
дата на раѓање
12.08.1966    51
 колку си одговарате »
место
Бугарија, Plovdiv, Karlovo  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • gotina
  • gotina
  • gotina


клубови

top.mk 12820

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели

која е gotina?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска gotina


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.