Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

goce19

прегледи: 427 слава: 8.24 активност: 6
goce19 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 14.10.2018 - 17:12
регистриран 15.09.2011 - 15:41
име goce
пол
   машко   
висина 173 см
дата на раѓање
19.04.1976    42
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • goce19
  • goce19
  • goce19


клубови

top.mk 14323

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е goce19?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска goce19


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.