Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

gabry

прегледи: 9261 слава: 45.13 активност: 9
gabry ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 09.02.2018 - 17:26
регистриран: 03.10.2009 - 12:35
име gabriela
пол
   женско   
висина 179 см
дата на раѓање
21.06.1980    38
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Тетово  
образование
Основно образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Српски*** , Босански** , Хрватски** , Англиски**

слики

  • gabry
  • gabry
  • gabry - :))
  • gabry

слики во албуми

gabry pildid albumites :))) »

клубови

top.mk 14444

интереси

kompjuteri.......... , muzika 293 , romani

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
која е gabry?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска gabry


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.