Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

gabence

прегледи: 46800 слава: 142.78 активност: 21
gabence ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 20.01.2019 - 13:08
регистриран: 20.06.2008 - 22:32
име gabriela
пол
   женско   
висина 165 см
дата на раѓање
22.01.1991    27
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Пробиштип  
занимање
наука/образование
 
занимање profesor
образование
Дипломиран студент  
e-mail адреса gabence@hotmail.com
јазици Македонски***
chat клиенти
MSN
видлив само за пријатели

слики

  • gabence
  • gabence
  • gabence
  • gabence
  • gabence - diplomiranje
  • gabence
  • gabence - gabi
  • gabence - jas i andrej4e

слики во албуми

gabence pildid albumites gabi gabence pildid albumites gabi gabence pildid albumites gabi gabence pildid albumites gabi gabence pildid albumites gabi »

блог

srekna nova na site
среда, 02. јануари 2013 Час 22:39
‎*** Нека Новата 2013 година Ви донесе б... прочитај повеќе »

Ах, беа тоа други времиња...
недела, 30. декември 2012 Час 10:03
... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 2009»
СОУ,,Наум Наумовски Борче,,
pa veke sum cetvrta godina

клубови

интереси

internet 45 , ljubov 84 , msn 28 , peenje 11 , setanje 64

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријателиВидео
pure love
Сите видеа на корисникот (2) »


која е gabence?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска gabence


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.