Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

foerbah

прегледи: 1506 слава: 1.28 активност: 21
foerbah ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 18.01.2019 - 00:19
регистриран 24.07.2008 - 00:39
име sasho
пол
   машко   
висина 180 см
дата на раѓање
17. јуни  
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
продажба/услуги
 
занимање referent
образование
Средно образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Хрватски** , Српски** , Англиски*
chat клиенти
MSN
видлив само за пријатели

слики

  • foerbah - ...NA SNIMANJE VO MZT SKOPJE...
  • foerbah - kon smederevo
  • foerbah - VO BELA CRKVA
  • foerbah - jas i dragan
  • foerbah - jas i ivana
  • foerbah - на железничка станица
  • foerbah - kikinda 2012
  • foerbah - во Штип
  • foerbah - jas i Ivana
  • foerbah - Na snimanje

слики во албуми

foerbah pildid albumites REVIJA NA OLD TAJMERI VO SKOPJE foerbah pildid albumites REVIJA NA OLD TAJMERI VO SKOPJE foerbah pildid albumites REVIJA NA OLD TAJMERI VO SKOPJE foerbah pildid albumites REVIJA NA OLD TAJMERI VO SKOPJE foerbah pildid albumites REVIJA NA OLD TAJMERI VO SKOPJE »

блог

SVETSKI DEN NA VOLONTARIZMOT
недела, 16. декември 2018 Час 12:35
Na 05.12.2018 se odbeleza SVETSKIOT DEN NA VOLONTARIZMOT i po toj povod vo Skopje se odrza cetvrtiot saem na NVO (nevladini organizacii )vo univerzitetskata biblioteka Kliment Ohridski.Na ovoj saem za... прочитај повеќе »

POPLAVA SKOPJE 2016
сабота, 20. август 2016 Час 01:02
Pominaa veke dve nedeli od poplavata vo skopje i okolinata i od pomosta vo rascistuvanje na posledicite od istata.Sojuzot na volonteri akcijasi uste od prviot den zaedno so svoite clenki zdruzenijata ... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 1982»
СГГУГС,,Здравко Цветковски,,
g4-v gradezen otsek -klasen matematika Stojan Risteski
Клас од 1978»
Григор Прличев - Железара
klasna biologija-hemija nadezda,prva ucitelka LJubica Cosic

клубови

интереси

informatika 6 , muzika 282 , prijatelstvo 37 , sport 236

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 тестови (2) » на корисникот

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријателиВидео
Smederevska jesen 2017
Сите видеа на корисникот (20) »


кој е foerbah?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type РАКОВОДИТЕЛ НА ПРОЕКТ (корисен, отворен, реалистичен човек)обратна врска foerbah


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.