Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

fico-mafia

прегледи: 3189 слава: 92.37 активност: 15
fico-mafia ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 25.11.2018 - 20:33
регистриран 01.06.2008 - 22:40
име Филип
пол
   машко   
висина 179 см
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
спорт/рекреација
 
занимање Певаљка
образование
Високо образование во процес  
јазици Македонски*** , Англиски** , Француски*

слики

  • fico-mafia
  • fico-mafia - Фраер не се станува, Фраер се раѓа :P :D
  • fico-mafia - Китен море девере :D
  • fico-mafia - Нека ФрФоЉи :D
  • fico-mafia - Среќен Домаќин
  • fico-mafia
  • fico-mafia
  • fico-mafia
  • fico-mafia
  • fico-mafia

слики во албуми

fico-mafia pildid albumites Будимпешта fico-mafia pildid albumites Будимпешта fico-mafia pildid albumites Будимпешта fico-mafia pildid albumites Будимпешта fico-mafia pildid albumites Будимпешта »

блог

Смеењето го продолжува животот! :D
петок, 21. март 2014 Час 16:06
Грујо одбил да се викаме ГОРНА МАКЕДОНИЈА, бидејќи кога ќе ја изговара ќе звучи ГОВНА МА... прочитај повеќе »

Вицеви за добро расположение :D:D
недела, 07. јуни 2009 Час 18:26
 Една баба била да пазарува во продавница и на враќање по пат сретнува згоден манијак и манијакот и приоѓа го трга мантилот и вика искористија оваа прилика?
-Оваа прилика ке ја искористам да ја поз... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 2014»
Универзитет "Св. Кирил и Методиј"

клубови

интереси

fudbal 76 , ljubov 85 , msn 28 , peenje 11 , sex 205

дополнителна информација

Расположен во секое време со шега и песна :)

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 тестови (2) » на корисникот

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е fico-mafia?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type РАКОВОДИТЕЛ НА ПРОЕКТ (корисен, отворен, реалистичен човек)обратна врска fico-mafia


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.