Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

essy

прегледи: 10893 слава: 42.68 активност: 9
essy ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 03.12.2016 - 09:18
регистриран: 12.09.2009 - 23:57
име essy
пол
   женско   
дата на раѓање
02.02.1984    34
 колку си одговарате »
место
Албанија, Tirana  

слики

  • essy

слики во албуми

essy pildid albumites mixxx »

клубови

top.mk 15322

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријателиВидео
andera ft costi
Сите видеа на корисникот (2) »


која е essy?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type УМЕТНИК (доминантен, затворен, апстрактен начин на мислење, емоционална личност)обратна врска essy


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.