Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

ergen41

прегледи: 1565 слава: 51.78 активност: 18
ergen41 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 25.11.2018 - 11:18
регистриран 12.03.2015 - 19:28
име Robert
пол
   машко   
висина 186 см
дата на раѓање
01.10.1973    45
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Велес  
образование
Средно образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
телефон видлив само за пријатели
јазици Македонски***
chat клиенти
Skype
My status arobert35

слики

  • ergen41 - jas
  • ergen41 - лето
  • ergen41 - uzivanje vo prosetka
  • ergen41 - odmor
  • ergen41 - jas i prirodata


блог

srekna nova 2017
петок, 02. декември 2016 Час 22:35
vo novata ke vlezeme posilni obedineti i srekni sto konecno ke dobieme narodna vlada a ne sarena revolucionerno prodadena patritska vlada(dole predavnici sorosoidni ),a za mene licno ke bidam sreken s... прочитај повеќе »

КОЈА ЖЕНА МОЖЕ БЕЗ ПРИВЛЕЧЕН МАЖ
четврток, 28. мај 2015 Час 01:11
Дали знаете која е разликата помеѓу привлечниот маж и оној со прекарот "папучар"?... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 1991»
ССОУ,,Коле Неделковски,,
конечно слобода од учење

клубови

интереси

more 12 , priroda 31 , pticja sloboda

дополнителна информација


Емотивен екстроверт
Карактеристики кои најдобро ве дефинираат: Вашата личност најмногу се споредува со оганот! Вие сте оптимистични, чувствителни и неуморни. Вие сте своеволни, ексцентрични, импулсивни, немирни, страсни и чувствителни. Имате „краток фитиљ“ и бргу се лутите. Понекогаш заради нетрпението знаете да бидете и агресивни. И покрај овие недостатоци, вие сте неверојатно лојални и им помагате на другите околу себе.

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е ergen41?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска ergen41


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.