Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

elena12

прегледи: 21382 слава: 135.73 активност: 18
elena12 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 19.03.2018 - 03:23
регистриран: 20.03.2014 - 16:22
име
пол
   женско   
дата на раѓање
17.09.1995    22
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • elena12
  • elena12
  • elena12
  • elena12
  • elena12
  • elena12
  • elena12
  • elena12
  • elena12
  • elena12


клубови

top.mk 12036

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline elena12 - 11:11
Сликата е во ТОП #5
Вчера
 
offline elena12 - 22:51
Сликата е во ТОП #5
 
offline elena12 - 10:01
Сликата е во ТОП #6
17.03.2018
 
offline elena12 - 21:41
Сликата е во ТОП #6
 
offline elena12 - 09:11
Сликата е во ТОП #6

пријатели
препораки за неа
.
bleskas..najubava na top i poosirookoooo blazesimu koj t eima
zoran68 15.11.2017 - 15:50
повеќе »

која е elena12?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: Фрлач на 4.
Фрла 4 насекаде. Не е објективна личност.
Таа е никој во моментот. За да е некој, корисничката треба да направи персонален тест.


обратна врска elena12


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.