Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

dzonivoker

прегледи: 1920 слава: 16.39 активност: 21
dzonivoker ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 17.01.2019 - 13:19
регистриран 12.05.2009 - 10:43
име ljupco
пол
   машко   
висина 180 см
дата на раѓање
07.05.1964    54
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
блиско место skopje
занимање penzioner
образование
Средно специјално образование  
e-mail адреса bubebonevski@hotmail.com
јазици Англиски*
chat клиенти
Skype
видлив само за пријатели

слики

  • dzonivoker
  • dzonivoker
  • dzonivoker
  • dzonivoker
  • dzonivoker
  • dzonivoker
  • dzonivoker
  • dzonivoker
  • dzonivoker
  • dzonivoker - na rabota


блог

За животот
вторник, 02. октомври 2018 Час 20:48
прочитај повеќе »

LOVE
вторник, 02. октомври 2018 Час 20:36
Love is a fire. It can warm. But be careful with it! It can storm. Don't play with love! It has no... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 1980»
СУГС,,Раде Јовчевски Корчагин,,
2\1klas

клубови

интереси

blogovi 2 , druzenje 161 , film 66

дополнителна информација


контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е dzonivoker?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска dzonivoker


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.