Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

druzenje

На што мислиш, што правиш...
прегледи: 34502 слава: 93.64 активност: 21
druzenje ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 28.07.2017 - 00:55
регистриран: 25.05.2008 - 18:00
име Mira
пол
   женско   
висина 168 см
дата на раѓање
01.12.1954    62
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
администрација
 
занимање administracija
образование
Средно специјално образование  
јазици Англиски**

слики

  • druzenje
  • druzenje
  • druzenje
  • druzenje
  • druzenje
  • druzenje
  • druzenje


клубови

top.mk 14533

интереси

ambicija , doverba 4 , iskrenost 13

дополнителна информација

Sakam pozitivni luge, nepusaci, pristojni,,licno sakam muzika mnogu mnogu mnogu, cokolada i mojot tocak..Molam da me konatiraat osobi postari od 5o god.

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline druzenje - 00:21
Сликата е во ТОП #18
Вчера
 
offline druzenje - 12:11
Сликата е во ТОП #18
26.07.2017
 
offline druzenje - 22:41
Сликата е во ТОП #18
 
offline druzenje - 09:41
Сликата е во ТОП #16
25.07.2017
 
offline druzenje - 19:41
Сликата е во ТОП #17

пријатели

која е druzenje?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска druzenje


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.