Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

dragica

прегледи: 21850 слава: 79.02 активност: 12
dragica ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 02.09.2016 - 17:49
регистриран: 23.04.2008 - 11:50
име Dragica
пол
   женско   
висина 164 см
дата на раѓање
05.03.1990    28
 колку си одговарате »
место
Македонија, -- друг град --  
образование
Високо образование во процес  

слики

  • dragica
  • dragica


блог

Humor ;)
сабота, 07. јуни 2008 Час 16:36
Малку хумор не е на одмет .Не ви кажувам нисшто вие одлучете дали ке го догледате до крај
или не :)
прочитај повеќе »

училишта

Клас од 2008»
СОУ,,Јане Сандански,,

клубови

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 тестови (1) » на корисникот

подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели

која е dragica?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type ГЕНИЈ (корисен, затворен, рационална личност со апстрактно мислење)обратна врска dragica


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.