Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

dimiskovska

прегледи: 33359 слава: 158.64 активност: 12
dimiskovska ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.04.2018 - 17:09
регистриран: 23.05.2009 - 20:55
име aleksandra ane
пол
   женско   
висина 160 см
дата на раѓање
04.04.1985    33
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
образование
Високо образование во процес  
јазици Српски*** , Шпански** , Руски**

слики

  • dimiskovska
  • dimiskovska
  • dimiskovska
  • dimiskovska


блог

vistina!!! :(
понеделник, 04. ноември 2013 Час 20:01
Еднаш еден богат човек решил наместо да ја исфрли ќесата со ѓубре во контејнер да ја фрли пред нозете на просјак кој се наоѓал во близина.

Просјакот се насмевн... прочитај повеќе »

vic :)
петок, 25. октомври 2013 Час 20:03
Шета се Грујо низ чаршију и прашуе некога човека:
- Пријателче, ако ги покачу цене на сви произ... прочитај повеќе »

клубови

top.mk 15834

интереси

film 74 , kniga 5 , muzika 341

дополнителна информација

:D :D :D

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријателиВидео
otra vez
Сите видеа на корисникот (20) »


која е dimiskovska?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Успешно избраната омилена личност е Zlatan
Денови заедно: 579
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ПОСТАР БРАТ (корисен, отворен, апстрактно мислење, рационална личност)обратна врска dimiskovska


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.