Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

dholidej

прегледи: 10736 слава: 40.63 активност: 36
dholidej ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 15.11.2018 - 02:22
регистриран 08.09.2009 - 18:00
име dholidej
пол
   машко   
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Струмица  
лична страница http://www.karike.com/users/dh...

слики

  • dholidej - со велосипед
  • dholidej - во мал парк


контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline dholidej - 00:22
коментира слика на ceceR
 
offline dholidej - 00:22
Ја започна играта Коментатор.
Вчера
 
offline dholidej - 20:47
коментира слика на Marija1408
 
offline dholidej - 20:47
Ја започна играта Коментатор.
13.11.2018
 
offline dholidej - 22:33
коментира слика на avramka

пријатели
препораки за него
.
;)
Xonny 09.05.2017 - 00:13
повеќе »

кој е dholidej?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Успешно избраната омилена личност е doeta
Денови заедно: 718
rate style Стилот на оценување е: тајна личност.
Се интересира само за бонус поени. Не ги ни гледа сликите на другите.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска dholidej


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.