Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

davor123

прегледи: 67 слава: 0.84 активност: 24
  Напиши писмо
последна посета: 16.12.2018 - 19:31
регистриран 06.12.2018 - 02:58
име davor
пол
   машко   
висина 180 см
дата на раѓање
27.02.1986    32
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели


клубови

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
08.12.2018
 
offline davor123 - 13:34
Пријател го реши тестот за личност. Резултати: Ајкула Реши го тестот >>
06.12.2018
 
offline davor123 - 17:15
стана член на клубот ФЛЕРТ...
 
offline davor123 - 16:54
стана член на клубот Klub "Skrseni Srca"
 
offline davor123 - 14:57
Додаде нова слика во својот профил
 
offline davor123 - 14:57

пријатели

кој е davor123?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: корисник без слика.
Нема слики и во моментов не може да оценува.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска davor123


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.