Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

daniela

прегледи: 21237 слава: 83.36 активност: 36
daniela ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 15.12.2018 - 23:09
регистриран: 24.05.2012 - 23:51
име
пол
   женско   
дата на раѓање
24.02.1972    46
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • daniela
  • daniela


блог

SRECNA TI NOVA GODINA
вторник, 24. декември 2013 Час 20:33
Na poklon ti saljem LJUBAV upakovana u ISKRENOST,sa masnicom od LEPIH ZELJA,neka ti ona daje S RECU I SIGURNOST celog zivota. ZELIM TI:lepotu u januaru,ljubav u februaru,mir u martu,bezbriznost u apri... прочитај повеќе »

*Zivot***
вторник, 16. октомври 2012 Час 10:37
Kažu da sam se promijenila i da nisam više onakva kakva sam bila.... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 1993»
Универзитет "Св. Кирил и Методиј"

клубови

top.mk 14320

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline daniela - 17:11
Сликата е во ТОП #1
 
offline daniela - 04:51
Сликата е во ТОП #1
Вчера
 
offline daniela - 16:51
Сликата е во ТОП #1
 
offline daniela - 04:21
Сликата е во ТОП #1
14.12.2018
 
offline daniela - 15:31
Сликата е во ТОП #3

пријателиВидео
Edno srce imam  jas
Сите видеа на корисникот (2) »


која е daniela?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска daniela


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.