Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

dakiiiii

прегледи: 612 слава: 73.19 активност: 12
dakiiiii ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 02.12.2018 - 00:15
регистриран 20.02.2011 - 02:16
име Dejan
пол
   машко   
висина 170 см
дата на раѓање
23.11.1980    38
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
образование
Средно образование  
e-mail адреса dakiiiii@live.com

слики

  • dakiiiii
  • dakiiiii
  • dakiiiii
  • dakiiiii
  • dakiiiii
  • dakiiiii
  • dakiiiii
  • dakiiiii
  • dakiiiii
  • dakiiiii

слики во албуми

dakiiiii pildid albumites dejan dakiiiii pildid albumites dejan dakiiiii pildid albumites dejan dakiiiii pildid albumites dejan dakiiiii pildid albumites dejan »

училишта

Клас од 1998»
СЕТУГС,,Михајло Пупин,,

клубови

интереси

facebook dejan.acevski@hotmail.com , fudbal 76 , koli 36 , seriozna vrska 2 , sex 205 , skajp:dejan.acevski.mancester , tel:078554472 , vrska 4 , zeni 50

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
23.11.2018
 
offline dakiiiii - 03:35
Има роденден денес
Испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е dakiiiii?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска dakiiiii


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.