Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

dacii

https://youtu.be/fSqs0V3VtOM
прегледи: 1082 слава: 15.46 активност: 15
dacii ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 29.06.2018 - 21:28
регистриран: 22.06.2018 - 00:06
име ivona
пол
   женско   
висина 169 см
дата на раѓање
05.03.1990    28
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Штип  
блиско место stip
занимање
прием на гости
 
занимање ............
образование
Средно образование  
лична страница nemampojma.com
јазици Македонски*** , Англиски**

слики

  • dacii
  • dacii
  • dacii
  • dacii
  • dacii
  • dacii
  • dacii
  • dacii


клубови

top.mk 14441

интереси

ljubov 88 , motori 27 , top.mk 23

дополнителна информација

......

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријатели

која е dacii?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска dacii


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.