Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

bonitachita

Di tutti i libri, quello che preferisco è il mio passaporto ☺
прегледи: 32833 слава: 158.07 активност: 21
bonitachita ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 14.10.2017 - 16:50
регистриран: 26.09.2009 - 00:00
име dance
пол
   женско   
дата на раѓање
25.03.1987    30
 колку си одговарате »
место
Италија, Lazio - Roma, Roma  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • bonitachita
  • bonitachita
  • bonitachita
  • bonitachita
  • bonitachita
  • bonitachita
  • bonitachita
  • bonitachita
  • bonitachita
  • bonitachita

слики во албуми

bonitachita pildid albumites italy »

блог

KAD NESTANU SNOVI
сабота, 16. август 2014 Час 23:43
Rastanak:... прочитај повеќе »

“Дури броев ѕвезди, ја изгубив месечината.”
четврток, 14. август 2014 Час 22:07
Еј, јас можда бев за нигде. Ама во им... прочитај повеќе »

клубови

top.mk 13564

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline bonitachita - 22:01
Сликата е во ТОП #3
 
offline bonitachita - 10:01
Сликата е во ТОП #3
16.10.2017
 
offline bonitachita - 21:41
Сликата е во ТОП #3
 
offline bonitachita - 09:31
Сликата е во ТОП #3
15.10.2017
 
offline bonitachita - 21:21
Сликата е во ТОП #3

пријателиВидео
Morandi - Everytime we touch
Сите видеа на корисникот (161) »


која е bonitachita?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ИНТЕЛИГЕНТЕН (доминантен, затворен, апстрактен начин на мислење)обратна врска bonitachita


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.