Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

bojann

прегледи: 1827 слава: 72.02 активност: 15
bojann ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 02.10.2018 - 01:33
регистриран 29.03.2008 - 23:59
име Бојан
пол
   машко   
висина 187 см
дата на раѓање
12.09.1994    24
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Гостивар  
образование
Високо образование во процес  
лична страница https://www.youtube.com/watch?...
јазици Македонски*** , Бугарски** , Хрватски** , Српски** , Англиски** , Шпански*

слики

  • bojann
  • bojann
  • bojann
  • bojann
  • bojann
  • bojann

слики во албуми

bojann pildid albumites manchester united bojann pildid albumites manchester united bojann pildid albumites manchester united bojann pildid albumites manchester united bojann pildid albumites manchester united »

блог

задолжително прочитај
вторник, 06. јануари 2009 Час 01:45
кликни на прочитај повеќе прочитај повеќе »

училишта

Клас од 2013»
ОСТУ,,Гостивар,,
|E2

клубови

DJ's Club*** 9 , Electronic​ music 265 (сопственик на клубот) , MANCHESTER​ UNITED 17 (сопственик на клубот) , top.mk 13962 , Покер 86

интереси

coca cola , counter-strike , fifa , fudbal 76 , hack , hacking 2 , hakiranje , kompjuteri 59 , music 28 , pepsi 2

дополнителна информација

https://www.youtube.com/watch?v=d1-7KcWq048

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 тестови (2) » на корисникот

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби


Видео
MC Massacre - MAKEDONIJA ZASEKOGAS- FUCK GREECE
Сите видеа на корисникот (1) »


кој е bojann?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type ИНТЕЛИГЕНТЕН (доминантен, затворен, апстрактен начин на мислење)обратна врска bojann


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.