Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

bobi979

прегледи: 1191 слава: 68.02 активност: 21
  Напиши писмо
последна посета: 14.11.2018 - 22:59
регистриран 13.05.2012 - 21:21
име bogdan
пол
   машко   
висина 185 см
дата на раѓање
04.08.1979    39
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Велес  
занимање
култура/искуство
 
занимање dipl.etnolog
образование
Дипломиран студент  
e-mail адреса видлив само за пријатели
телефон видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Хрватски*** , Српски*** , Англиски*** , Француски**
chat клиенти
Yahoo!
видлив само за пријатели


училишта

Клас од 2005»
Универзитет "Св. Кирил и Методиј"

клубови

CHELSEA 8 , Ekstremist​ika 3 , Movie 5 , Movie Club 24 , ribolov 3 , top.mk 14437 , USA 2

интереси

avanturizam , druzenje 174 , planinarenje 20 , sport 236 , zabava 170

дополнителна информација

odgovoren, iskren, otvoren

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
кој е bobi979?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: корисник без слика.
Нема слики и во моментов не може да оценува.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска bobi979


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.