Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

bery

прегледи: 6375 слава: 80.79 активност: 21
bery ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 19.01.2017 - 20:06
регистриран: 04.06.2016 - 22:49
име bery
пол
   женско   
дата на раѓање
08.04.1992    24
 колку си одговарате »
место
Босна и Херцеговина, Bosnia, Siroki Brijeg  

слики

  • bery
  • bery - Hladno, hladno
  • bery
  • bery
  • bery
  • bery
  • bery
  • bery
  • bery
  • bery


клубови

top.mk 16315

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline bery - 21:01
Сликата е во ТОП #4
 
offline bery - 08:51
Сликата е во ТОП #3
18.01.2017
 
offline bery - 20:31
Сликата е во ТОП #3
 
offline bery - 18:25
Сликата е оценета со 10 поени
 
offline bery - 06:01
Сликата е во ТОП #4

пријатели

која е bery?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: оптимист.
Дава високи оценки, но е фер оценување.
Таа е никој во моментот. За да е некој, корисничката треба да направи персонален тест.


обратна врска bery


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.