Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

antoniozx

прегледи: 2336 слава: 21.19 активност: 18
antoniozx ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 16.12.2018 - 18:13
регистриран 06.01.2009 - 15:48
име andon
пол
   машко   
висина 183 см
дата на раѓање
30.01.1955    63
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
градби/архитектура
 
образование
Средно образование  
e-mail адреса antezx2@yahoo.com
јазици Македонски***
chat клиенти
Yahoo!
видлив само за пријатели
Skype
видлив само за пријатели

слики

  • antoniozx
  • antoniozx
  • antoniozx
  • antoniozx
  • antoniozx
  • antoniozx
  • antoniozx


интереси

devojki 23 , druzenje 169 , filmovi 67 , fudbal 76 , muzika 288 , setanje 67 , sex 205

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријателиВидео
JA TE VOLIM NAJVISE
Сите видеа на корисникот (1) »


кој е antoniozx?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска antoniozx


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.