Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

anast

koj saka moze da me najde na skype : anastasija saltirova
прегледи: 3353 слава: 34.38 активност: 21
anast ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 14.01.2019 - 01:10
регистриран: 10.08.2018 - 22:41
име Anastasija
пол
   женско   
висина 174 см
дата на раѓање
19.12.1993    25
 колку си одговарате »
место
Шпанија, Córdoba, Morente  
образование
Дипломиран студент  
јазици Шпански***

слики

  • anast
  • anast
  • anast
  • anast
  • anast - Me

слики во албуми

anast pildid albumites Anastasija anast pildid albumites Anastasija anast pildid albumites Anastasija anast pildid albumites Anastasija anast pildid albumites Anastasija »

училишта

Клас од 2017»
Државен универзитет „Гоце Делчев“

клубови

top.mk 14116

интереси

бизнис 3 , забава 21 , здрав живот , култура 2 , мода 5 , море 3 , музика 55 , патувања 10 , плажа , природа 8 , романтика 2 , секс 44 , спорт 27 , уметност 6 , филм 14 , чоколада

дополнителна информација

iskrena i polna so ljubov

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline anast - 19:21
Сликата е во ТОП #15
 
offline anast - 04:21
Сликата е во ТОП #15
21.01.2019
 
offline anast - 16:11
Сликата е во ТОП #15
 
offline anast - 03:41
Сликата е во ТОП #15
20.01.2019
 
offline anast - 13:21
Сликата е во ТОП #15

пријатели

која е anast?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска anast


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.