Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

alek871

прегледи: 5363 слава: 104.42 активност: 18
alek871 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 16.08.2018 - 14:51
регистриран 28.05.2008 - 11:57
име aleksandar
пол
   машко   
висина 175 см
дата на раѓање
06.08.1987    31
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
образование
Високо образование во процес  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • alek871
  • alek871
  • alek871 - jas desno
  • alek871 - saem


клубови

fc. arsenal 1 (сопственик на клубот) , top.mk 15293 , СЕКСОТ И ЉУБОВТА 160 , ФЛЕРТ... 450

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
06.08.2018
 
offline alek871 - 03:35
Има роденден денес
Испрати подарок »
24.07.2018
 
offline alek871 - 10:04
и/му се допаѓа слика во албум: NY,NJ, baby shower 2010 034.jpg
 
offline alek871 - 10:03
и/му се допаѓа слика во албум: NY,NJ, baby shower 2010 122.JPG

пријатели


апликации
Средби
кој е alek871?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: оптимист.
Дава високи оценки, но е фер оценување.
person_type МАЈКА ТЕРЕЗА (корисен, отворен, личност со конкретен начин на мислење)обратна врска alek871


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.