Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

ace81

прегледи: 1427 слава: 6.89 активност: 9
ace81 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 16.12.2018 - 17:20
регистриран 26.03.2009 - 14:48
име aleksandar nikoloski
пол
   машко   
дата на раѓање
13.03.1981    37
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Струга  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • ace81
  • ace81
  • ace81 - na rabota
  • ace81
  • ace81 - slo
  • ace81
  • ace81 - oh


клубови

top.mk 14323

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е ace81?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска ace81


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.