Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Vikki

прегледи: 3092 слава: 34.03 активност: 27
Vikki ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 11.08.2018 - 11:04
регистриран: 18.01.2012 - 16:02
име Viktorija
пол
   женско   
висина 154 см
дата на раѓање
13.02.1998    20
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
наука/образование
 
образование
Ученик  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Шпански** , Германски*

слики

  • Vikki
  • Vikki
  • Vikki
  • Vikki
  • Vikki
  • Vikki
  • Vikki


клубови

top.mk 15293

интереси

fudbal 84 , odbojka 7 , rakomet 11

дополнителна информација

ZIveam vo drachevo..
povekje informaciii vo poraki :*

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline Vikki - 15:31
Сликата е во ТОП #8
 
offline Vikki - 02:11
Сликата е во ТОП #9
Вчера
 
offline Vikki - 13:51
Сликата е во ТОП #9
 
offline Vikki - 01:41
Сликата е во ТОП #9
15.08.2018
 
offline Vikki - 13:31
Сликата е во ТОП #9

пријатели

која е Vikki?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Vikki


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.