Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

U-B-A-V-A--

прегледи: 19210 слава: 128.48 активност: 24
U-B-A-V-A-- ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 20.04.2018 - 22:28
регистриран: 15.01.2012 - 16:12
име marina
пол
   женско   
висина 165 см
дата на раѓање
30.11.1987    30
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Струмица  
образование
Средно образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Македонски***

слики

  • U-B-A-V-A--
  • U-B-A-V-A--
  • U-B-A-V-A--
  • U-B-A-V-A--
  • U-B-A-V-A--
  • U-B-A-V-A--
  • U-B-A-V-A--
  • U-B-A-V-A--
  • U-B-A-V-A--
  • U-B-A-V-A--


клубови

top.mk 16096

интереси

odmaranje 2 , setanje 76 , soping 6

дополнителна информација

sakam iskrenost no za zal ja nema

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
13.04.2018
 
offline U-B-A-V-A-- - 22:21
Сликата е оценета со 10 поени
30.03.2018
 
offline U-B-A-V-A-- - 22:11
Сликата е во ТОП #1
 
offline U-B-A-V-A-- - 08:11
Сликата е во ТОП #4
29.03.2018
 
offline U-B-A-V-A-- - 19:51
Сликата е во ТОП #4
 
offline U-B-A-V-A-- - 06:21
Сликата е во ТОП #5

пријатели
препораки за неа
.
убава Струмичанка
zlatko69 19.12.2013 - 07:56
повеќе »

која е U-B-A-V-A--?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Успешно избраната омилена личност е bikce
Денови заедно: 2239
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type АКТИВИСТ (доминантен, емоционален, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска U-B-A-V-A--


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.