Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Tajger

прегледи: 45 слава: 0 активност: 0
Tajger ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 19.06.2018 - 22:32
регистриран 19.02.2009 - 22:44
име Tihomir KARADZOSKI
пол
   машко   
дата на раѓање
11.12.1990    28
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса tihomirkaradzoski@yahoo.com

слики

  • Tajger


клубови

top.mk 13962

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
11.12.2018
 
offline Tajger - 03:35
Има роденден денес
Испрати подарок »

пријатели

кој е Tajger?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска Tajger


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.