Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Silence

We Become What We Think About.
прегледи: 619 слава: 19.13 активност: 33
Silence ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 17.10.2018 - 14:01
регистриран 13.01.2018 - 16:38
име ColdDayInHell
пол
   машко   
висина 178 см
дата на раѓање
14.12.1990    27
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
образование
Високо професионално образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Македонски*** , Англиски*** , Српски*** , Германски*** , Француски**

слики

  • Silence - x_X
  • Silence - *.*
  • Silence
  • Silence
  • Silence - Only God Can Judge Me!
  • Silence
  • Silence - >_<
  • Silence - :)
  • Silence - Me ^_^
  • Silence - Me.


блог

Надежи
вторник, 29. мај 2018 Час 17:26
Тие во мене умираат, кршејќи се во баснословен ритам, обземен од сладот на недостижни гроздови, искален од огнот на туѓи горења, стиснат во урна на моето несвесно пеплосување. Тие во мене умираат, и... прочитај повеќе »

Вистина
петок, 02. февруари 2018 Час 17:26
Колку и да е болна, треба да се кажува... прочитај повеќе »

клубови

top.mk 14766

интереси

friends. , fun 4 , music 32

дополнителна информација

There was a Sudden Silence...

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline Silence - 15:11
Сликата е во ТОП #2
 
offline Silence - 03:01
Сликата е во ТОП #2
Вчера
 
offline Silence - 14:41
Сликата е во ТОП #1
 
offline Silence - 02:01
Сликата е во ТОП #1
15.10.2018
 
offline Silence - 13:41
Сликата е во ТОП #1

пријателиВидео
There was a Sudden Silence.
Сите видеа на корисникот (1) »


кој е Silence?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Silence


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.