Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Seksi94

прегледи: 1558 слава: 33.73 активност: 33
Seksi94 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 12.12.2018 - 10:24
регистриран: 19.11.2018 - 10:51
име Simona
пол
   женско   
висина 168 см
дата на раѓање
19.02.1994    24
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
занимање
медија/реклама/општествени врски
 
образование
Дипломиран студент  

слики

  • Seksi94
  • Seksi94
  • Seksi94
  • Seksi94
  • Seksi94
  • Seksi94

слики во албуми

Seksi94 pildid albumites Hello , it’s me Seksi94 pildid albumites Hello , it’s me »

клубови

top.mk 14322

интереси

diskoteki 3 , knigi 63 , zabava 171

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline Seksi94 - 11:11
Сликата е во ТОП #4
Вчера
 
offline Seksi94 - 21:41
Сликата е во ТОП #5
 
offline Seksi94 - 08:11
Сликата е во ТОП #6
14.12.2018
 
offline Seksi94 - 20:11
Сликата е во ТОП #6
 
offline Seksi94 - 08:01
Сликата е во ТОП #6

пријатели

која е Seksi94?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ГУРУ (корисен, отворен, апстрактно мислење, емоционална личност), со панделка и цвеќе.обратна врска Seksi94


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.