Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Sargon

прегледи: 653 слава: 23.53 активност: 9
Sargon ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 17.07.2018 - 15:48
регистриран 13.11.2017 - 11:28
име
пол
   машко   
дата на раѓање
15.04.1980    38
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
e-mail адреса видлив само за пријатели
контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е Sargon?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type МЕЧТАТЕЛ (корисен, затворен, емоционален, апстрактен начин на мислење)обратна врска Sargon


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.