Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Sanchezz

прегледи: 957 слава: 2.37 активност: 9
Sanchezz ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 04.10.2018 - 21:51
регистриран 27.08.2008 - 15:39
име lazar Krstev
пол
   машко   
висина 176 см
дата на раѓање
08.02.1983    35
 колку си одговарате »
место
Германија, Nordrhein Westfalen, Rheda-Wiedenbrück  
образование
Високо образование во процес  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • Sanchezz
  • Sanchezz - pogdi..
  • Sanchezz - ....
  • Sanchezz - Izgrev @ Fonetika festival 02 08 2008
  • Sanchezz - Na Vodno
  • Sanchezz - ....
  • Sanchezz - ....
  • Sanchezz - ....
  • Sanchezz - ....


клубови

top.mk 14760

интереси

avtomobili 15 , devojki 25 , fudbal 82 , koli 39 , ljubov 92 , muvanje 17 , noken zivot 20 , sex 212 , tetovazi , zabava 173 , zurki 26

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е Sanchezz?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ХУМАНИСТ (корисен, затворен, емоционална личност со реалистичен начин на мислење)обратна врска Sanchezz


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.