Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

RoteRose

прегледи: 2603 слава: 29.79 активност: 27
RoteRose ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 23.07.2018 - 00:21
регистриран: 25.04.2018 - 17:39
име
пол
   женско   
дата на раѓање
14.10.1983    34
 колку си одговарате »
место
Германија, Niedersachsen, Braunschweig  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • RoteRose
  • RoteRose
  • RoteRose


клубови

top.mk 15484

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline RoteRose - 00:17
Корисникот RoteRose го додал корисникот premiermk и уште 2 други во листата со пријатели.
13.07.2018
 
offline RoteRose - 15:15
коментира слика на Mar4e
09.07.2018
 
offline RoteRose - 15:52
Сликата е оценета со 10 поени
01.07.2018
 
offline RoteRose - 20:34
Пријател го реши тестот за личност. Резултати: Хуманист Реши го тестот >>
 
offline RoteRose - 17:55
Корисникот RoteRose го додал корисникот robert40 во листата со пријатели.

пријатели

која е RoteRose?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: тајна личност.
Се интересира само за бонус поени. Не ги ни гледа сликите на другите.
person_type ХУМАНИСТ (корисен, затворен, емоционална личност со реалистичен начин на мислење)обратна врска RoteRose


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.