Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

PetarRis

прегледи: 60 слава: 5.39 активност: 0
PetarRis ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 22.05.2018 - 01:59
регистриран 08.03.2018 - 14:25
име
пол
   машко   
дата на раѓање
04.03.1994    24
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Струга  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • PetarRis


клубови

top.mk 13962

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

пријатели

кој е PetarRis?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
Тој е никој во моментот. За да стане некој, корисникот треба да направи персонален тест


обратна врска PetarRis


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.