Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Olgica

прегледи: 17953 слава: 117.41 активност: 18
Olgica ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 23.01.2018 - 18:53
регистриран: 09.09.2015 - 23:56
име Olgica
пол
   женско   
висина 80 см
дата на раѓање
24.12.1993    24
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
образование
Средно образование  
јазици Англиски***

слики

  • Olgica
  • Olgica
  • Olgica
  • Olgica
  • Olgica
  • Olgica
  • Olgica


клубови

top.mk 12816

интереси

zabava druzenje trcanje

дополнителна информација

Trcanje vezbanje vo teretana

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline Olgica - 17:31
Сликата е во ТОП #3
 
offline Olgica - 02:41
Сликата е во ТОП #3
22.01.2018
 
offline Olgica - 14:31
Сликата е во ТОП #3
 
offline Olgica - 02:01
Сликата е во ТОП #3
21.01.2018
 
offline Olgica - 13:41
Сликата е во ТОП #2

пријатели
препораки за неа
.
mnogu si privlecna pozzz na sekoe vlaganje na top.mk moram da go poglednam tvojot profil bidejki ti se voshituvam dodeka te gledam ... pozz
Toni-Kocev 09.04.2016 - 18:16
повеќе »


апликации
Средби
која е Olgica?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СУДИЈА (доминантен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Olgica


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.