Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Nord

прегледи: 181 слава: 9.79 активност: 27
Nord ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 16.12.2018 - 21:27
регистриран 04.12.2018 - 21:11
име
пол
   машко   
дата на раѓање
17.04.1982    36
 колку си одговарате »
место
Канада, Quebec, Montreal  
e-mail адреса видлив само за пријатели

слики

  • Nord
  • Nord
  • Nord
  • Nord


клубови

top.mk 14322

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline Nord - 19:21
Сликата е во ТОП #2
 
offline Nord - 07:11
Сликата е во ТОП #2
Вчера
 
offline Nord - 17:41
Сликата е во ТОП #3
 
offline Nord - 05:41
Сликата е во ТОП #3
14.12.2018
 
offline Nord - 17:11
Сликата е во ТОП #3

пријатели

кој е Nord?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: тајна личност.
Се интересира само за бонус поени. Не ги ни гледа сликите на другите.
person_type ГУРУ (корисен, отворен, апстрактно мислење, емоционална личност), со панделка и цвеќе.обратна врска Nord


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.