Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Nikolcee

прегледи: 114 слава: 6.17 активност: 21
Nikolcee ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 10.01.2019 - 22:38
регистриран 16.01.2017 - 22:18
име Николче
пол
   машко   
висина 175 см
дата на раѓање
19.12.1992    26
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Демир Хисар  
образование
Дипломиран студент  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Англиски*

слики

  • Nikolcee
  • Nikolcee
  • Nikolcee
  • Nikolcee
  • Nikolcee
  • Nikolcee


училишта

Клас од 2016»
Универзитет "Св. Климент Охридски"

клубови

top.mk 14173

интереси

facebook 12 , девојки 3 , интернет 4 , трки

дополнителна информација

...

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
29.12.2018
 
offline Nikolcee - 22:54
Пријател го реши тестот за личност. Резултати: Хуманист Реши го тестот >>

пријатели

кој е Nikolcee?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type ХУМАНИСТ (корисен, затворен, емоционална личност со реалистичен начин на мислење)обратна врска Nikolcee


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.