Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

NeNeToOo

прегледи: 6514 слава: 38.32 активност: 15
NeNeToOo ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 20.06.2017 - 16:38
регистриран: 23.05.2012 - 23:10
име NENA
пол
   женско   
висина 167 см
дата на раѓање
12.01.1993    26
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Кавадарци  
образование
Средно образование  
јазици Македонски*** , Англиски**

слики

  • NeNeToOo
  • NeNeToOo
  • NeNeToOo
  • NeNeToOo
  • NeNeToOo
  • NeNeToOo
  • NeNeToOo
  • NeNeToOo
  • NeNeToOo


училишта

Клас од 2011»
СОЗШУ,,Ѓорче Петров,,

клубови

top.mk 14116

интереси

audi 2 , music 27 , party 10

дополнителна информација

IN LOVE

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 тестови (1) » на корисникот

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
12.01.2019
 
offline NeNeToOo - 03:35
Има роденден денес
Испрати подарок »

пријатели


апликации
Средби
која е NeNeToOo?

test image
статус на врската - не е важно.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type АЈКУЛА (доминантен, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска NeNeToOo


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.