Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Meri


модератор
прегледи: 18818 слава: 154.56 активност: 33
Meri ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 23.11.2017 - 11:16
регистриран: 27.11.2011 - 17:02
име Meri
пол
   женско   
висина 165 см
 колку си одговарате »
место
Македонија, -- друг град --  
занимање
административна работа
 
образование
Дипломиран студент  
јазици Англиски**

слики

  • Meri
  • Meri


блог

Новогодишен блог
вторник, 06. декември 2016 Час 11:42
прочитај повеќе »

Има ли некој жив овде?
среда, 11. ноември 2015 Час 10:12


Има ли? ●๋•
... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 2005»
Државен универзитет „Гоце Делчев“

клубови

top.mk 13290 (сопственик на клубот) , vicovi 58 , Вицотека 69 , Влегувајте​ кој е за дружење ! 58 , За сите наши пријатели кои сакаат да се дружат! 52 (сопственик на клубот) , СЕКСОТ И ЉУБОВТА 174 , ФЛЕРТ... 493

Приватни клубови: 1


интереси

muzika 391 , setanje 81 , zabava 218

дополнителна информација

.

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
21.11.2017
 
offline Meri - 07:27
мисли дека блогот е интересен Посвећен блог..за унапређење Топ.мк..
17.11.2017
 
offline Meri - 01:34
Има подарок од корисникот zeman
16.11.2017
 
offline Meri - 12:32
Има подарок од корисникот Elisabeth
15.11.2017
 
offline Meri - 13:13
мисли дека блогот е интересен Природата
06.11.2017
 
offline Meri - 22:35
Има подарок од корисникот Andjelija

пријатели
препораки од неа
.
Лепотица!
save 15.05.2017 - 15:49
повеќе »

која е Meri?

test image
статус на врската - во врска.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type АКТИВИСТ (доминантен, емоционален, отворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Meri


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.