Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Martin222

прегледи: 288 слава: 29.09 активност: 24
Martin222 ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 13.12.2018 - 18:38
регистриран 18.05.2013 - 00:15
име Martin
пол
   машко   
висина 188 см
дата на раѓање
26.03.1995    23
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Скопје  
блиско место Skopje
занимање
спорт/рекреација
 
образование
Средно образование  
e-mail адреса видлив само за пријатели
јазици Англиски***

слики

  • Martin222 - :))
  • Martin222


училишта

Клас од 2013»
СЕТУГС,,Михајло Пупин,,

клубови

top.mk 14312

интереси

fudbal 76 , kosarka 26 , odbojka 6 , ping , pong

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
  тој коментирал »
 тој е коментиран »
 постови во клубови на корисникот
 тој е означен »
 корисникот нема тестови »

сите негови подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
21.11.2018
 
offline Martin222 - 16:36
Корисникот Martin222 го додал корисникот devil4e во листата со пријатели.

пријатели

кој е Martin222?

test image
статус на врската - слободен.  
+Не е избран за омилена личност
rate style Стилот на оценување е: заспана убавина.
Доби поен од него? Wow!!! :)
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска Martin222


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.