Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

Maj4e

All we need is brain
прегледи: 18939 слава: 63.48 активност: 42
Maj4e ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 16.12.2018 - 19:58
регистриран: 25.04.2008 - 19:55
име Маја Maja
пол
   женско   
висина 165 см
 колку си одговарате »
место
Македонија, Македонија, Гевгелија  
блиско место Skopje
занимање
наука/образование
 
занимање Ucitel
образование
Високо професионално образование  
јазици Македонски*** , Англиски** , Српски*
chat клиенти
MSN
сокриен за сите
Yahoo!
сокриен за сите
Skype
сокриен за сите

слики

  • Maj4e
  • Maj4e
  • Maj4e
  • Maj4e

слики во албуми

Maj4e pildid albumites моите најмили :) Maj4e pildid albumites Јас и само јас :) Maj4e pildid albumites Јас и само јас :) Maj4e pildid albumites моите најмили :) Maj4e pildid albumites моите најмили :) »

блог

Блог за неверство
среда, 17. август 2011 Час 02:12
Е да долго време помина пред да се одлучам пак да пишам еден БЛОГ чисто за да видам како стојат тука работите. Се мислев и сеуште се мислам дали е во ред да пишам ЗА неверс... прочитај повеќе »

Ne e moralno da se 4ita!!!
среда, 23. декември 2009 Час 00:17
E pa vaka sea da vi kazam moderatori mili napravivte delot za blogovi da ne li4i na nisto sekoj nekoj napisal po dve bukvi i toj nekoj vie ste mu go odobrile blogot i toj sega ima eden podarok zamisli... прочитај повеќе »

училишта

Клас од 2009»
Универзитет "Св. Климент Охридски"
педагошки факултет - учители (апсолвент)

клубови

интереси

daniel kajmakovski , elena ristevska , ivan radenov , karolina goceva , kire lazarov , manchester united 3 , mobilni telefoni 4 , muzika 288 , plaza 7 , tose proeski 2 , ucenje , vlatko lozanovski

дополнителна информација

Прашај пред да го провериш профилот хехехе

Сфатив дека луѓето што најмногу ми значат прерано излегуваат од мојот живот, додека оние помалку важните никогаш. А давежите се секогаш тука некаде околу мене.контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 тестови (1) » на корисникот

подароци подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Вчера
 
offline Maj4e - 20:43
мисли дека блогот е интересен Порака за во недела
02.12.2018
 
offline Maj4e - 12:12
Сликата е оценета со 10 поени
30.11.2018
 
offline Maj4e - 23:08
коментира слика на evropeec
 
offline Maj4e - 15:05
All we need is brain 😁

пријатели
препораки за неа
.
Никогаш не дозволувај премногу луѓе да ти се мешаат во твојот живот, затоа што луѓето секогаш сметаат дека знаат како да го живеат твојот живот, а немаат ни најмала идеја како да го живеат својот! ;)
evropeec 12.09.2013 - 23:55
повеќе »Видео
NO DOUBT - Don\\\'t speak
Сите видеа на корисникот (8) »


која е Maj4e?

test image
статус на врската - во врска.  
+Успешно избраната омилена личност е evropeec
Денови заедно: 1951
rate style Стилот на оценување е: реален.
Објективна личност во давањето оценки.
person_type ПОСТАР БРАТ (корисен, отворен, апстрактно мислење, рационална личност)обратна врска Maj4e


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.