Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

LUTKAA

Pozdrav svima koliko vas ima prijateli :*
прегледи: 25865 слава: 111.32 активност: 27
LUTKAA ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 15.11.2018 - 00:15
регистриран: 01.10.2010 - 02:30
име Дрaгaнa
пол
   женско   
висина 190 см
дата на раѓање
21.07.1987    31
 колку си одговарате »
место
Мексико, Veracruz-Llave, Buen País  
занимање
медицина
 
образование
Диполомиран доктор/кандидат доктор  
јазици Српски*** , Шпански*** , Кинески*** , Бугарски** , Италијански** , Англиски**

слики

  • LUTKAA
  • LUTKAA - Www
  • LUTKAA
  • LUTKAA


клубови

top.mk 14441

интереси

muzika 293 , sport 236

дополнителна информација

Mi se dopagja kulturni i pametni lugje so pedigre :)

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

подароци сите нејзини подароци »
испрати подарок »

инфо за активности
Денес
 
offline LUTKAA - 14:21
Сликата е во ТОП #2
Вчера
 
offline LUTKAA - 23:31
Сликата е во ТОП #2
 
offline LUTKAA - 11:21
Сликата е во ТОП #1
13.11.2018
 
offline LUTKAA - 23:01
Сликата е во ТОП #1
 
offline LUTKAA - 10:41
Сликата е во ТОП #1

пријатели

која е LUTKAA?

test image
статус на врската - во врска.  
+Успешно избраната омилена личност е ribanka
Денови заедно: 387
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type Шоумен (доминантен, отворен, апстрактен начин на мислење, емоционална личност)обратна врска LUTKAA


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.