Избегај од досадата, забавувај се со нас

Регистрирај се
offline 

KiS4EnCe

прегледи: 35252 слава: 100.15 активност: 12
KiS4EnCe ankeedi pilt
  Напиши писмо
последна посета: 08.12.2018 - 17:35
регистриран: 05.04.2008 - 17:56
име Despina
пол
   женско   
висина 163 см
дата на раѓање
13.01.1993    25
 колку си одговарате »
место
Македонија, -- друг град --  
занимање
наука/образование
 
образование
Средно образование  
јазици Македонски*** , Германски*** , Англиски*** , Бугарски** , Француски**
chat клиенти
MSN
сокриен за сите

слики

  • KiS4EnCe - :)
  • KiS4EnCe
  • KiS4EnCe
  • KiS4EnCe
  • KiS4EnCe
  • KiS4EnCe
  • KiS4EnCe
  • KiS4EnCe
  • KiS4EnCe


блог

...
среда, 04. септември 2013 Час 23:04
Оди плавуша во аптека и вика:... прочитај повеќе »

Ciga :))
петок, 09. декември 2011 Час 02:24
Pitali Cigu kako živi, a on će:... прочитај повеќе »

клубови

top.mk 14312

интереси

gi ima mn :d

контакти
  додај во пријатели »
  корисникот не те додал во листата со пријатели
 
  блокирање на корисник »
Види ја листата со контакти.
активности
 коментари од неа »
 коментари за неа »
 нејзините постови во клубовите »
 таа е означена »
 корисникот нема тестови »

сите нејзини подароци »
испрати подарок »

пријателиВидео
My Passion
Сите видеа на корисникот (5) »


која е KiS4EnCe?

test image
статус на врската - во врска.  
+Успешно избраната омилена личност е Dimitar87
Денови заедно: 2776
rate style Стилот на оценување е: песимист.
Дава ниски оценки, но е фер оценување.
person_type СМЕТКОВОДИТЕЛ (корисен, затворен, реалистичен начин на мислење)обратна врска KiS4EnCe


наслов:
Smiles 

Пиши му на овој корисник - писмото оди во top.mk поштенската кутија. Можеш да го видиш во твојата поштенска кутија.

Важно!Испраќањето на верижни писма, реклама и спам е строго забрането. Казната за тоа е блокирање на профилот.